فهرست مطالب

نفرات ممتاز کلاس (سال تحصیلی 96-95)

آلبوم تصاویر آموزشگاه

آمار بازدید سایت

نظر سنجی

logo-samandehi

مراسمات و مناسبت ها

دانش آموزان کلاس هشتم ب در یک روز پاییزی به همراه معلمشان در حیاط مدرسه انشایی با موضوع “پاییز حیاط مدرسه ما”انشا نوشتند تا خوب دیدن را در انشایشان به تصویر بکشند.

جهت مشاهده نمونه انشاها و تصاویر وارد ادامه مطلب شوید

ادامه مطلب

از طریق لینک زیر می توانید وارد قسمت ادامه ی مطلب شوید .

ادامه مطلب

برای مشاهده بقیه تصاویر وارد ادامه مطلب شوید

ادامه مطلب

برای مشاهده بقیه تصاویر وارد ادامه مطلب شوید

ادامه مطلب

آموزشگاه نمونه بیاضیان وایقان  اردوی دانش آموزی به مقصد قم – کاشان را در روز 14 اردیبهشت 95 ، به مدت 3 روز برگزار کرد

در راستای آشنایی دانش آموزان با رشته های فنی و حرفه ای و درک بهتر مفاهیم کتاب کار و فناوری از کارگاه های اداره فنی و حرفه ای شبستر بازدیدی به عمل آمد.

از ریئس اداره فنی و حرفه آقای کیان ، معاونت و حراست اداره آقای افتخاری و سایر اساتید مرکز بابت زحماتی که متحمل شدن تشکر می شود .

http://s6.picofile.com/file/8246954376/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF_%D8%A7%D8%B2_%D9%81%D9%86%DB%8C_%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87_%D8%A7%DB%8C_2_.jpg

برای مشاهده بقیه تصاویر وارد ادامه مطلب شوید .

ادامه مطلب

مراسم تجلیل از برترین های علمی ، اخلاقی ، ورزشی روز چهارشنبه 21 بهمن ماه در محل سالن آموزشگاه نمونه بیاضیان وایقان برگزار شد .

مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شروع شد ، در ادامه مدیریت آموزشگاه سخنانی را ایراد کردند . بعد گروه های مختلف نمایش ، برنامه های خود را اجرا کردند . گروه سرود آموزشگاه نیز به سرپرستی آقای سیفی نژاد برنامه خود را به خوبی اجرا کردند. در ادامه از رتبه های اول تا سوم کلاس ها تجلیل به عمل آمد  و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. از دانش آموزان تلاشگر و برترین های اخلاقی با لوح سپاس قدردانی شد .ودر پایان به نفرات برتر رشته های ورزشی (فوتسال ، والیبال ، تنیس روی میز ، شطرنج) جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

برای مشاهده بقیه تصاویر وارد مطلب شوید .

ادامه مطلب

آموزشگاه نمونه بیاضیان وایقان در کنار دیگر مراسمات مربوط به دهه فجر ، در چهار رشته ورزشی (فوتسال ، شطرنج ، تنیس روی میز ، طناب کشی) نیز مسابقات ورزشی برگزار می کند

برای مشاهده بقیه تصاویر وارد ادامه مطلب شوید .

ادامه مطلب

براي مشاهده بقيه تصاوير وارد ادامه مطلب شويد

ادامه مطلب

براي مشاهده بقيه تصاوير وارد ادامه مطلب شويد.

ادامه مطلب

کادر آموزشگاه نمونه بیاضیان وایقان