فهرست مطالب
نفرات ممتاز کلاس (سال تحصیلی 96-95)
آلبوم تصاویر آموزشگاه
آمار بازدید سایت
نظر سنجی
logo-samandehi

دانش آموزان کلاس هشتم ب در یک روز پاییزی به همراه معلمشان در حیاط مدرسه انشایی با موضوع “پاییز حیاط مدرسه ما”انشا نوشتند تا خوب دیدن را در انشایشان به تصویر بکشند.

جهت مشاهده نمونه انشاها و تصاویر وارد ادامه مطلب شوید

نمونه هایی از انشا ها :
قدرت الهی در صفحه هستی گسترده شده و هر بیننده ای را در برابر خودش مبهوت می کند . پاییز زیباترین خلقت الهی و فصل رنگ هاست .

نمونه ای دیگر:
کنار دیوار نشسته ام و به درختان هفت رنگ بلکه هزار رنگ حیاط مدرسه خیره شده ام . واقعا زیباست . بر روی یک درخت ترکیبی از رنگ ها را که بر روی یک برگ نقاشی شده اند را می بینم از سبز پر رنگ تا زرد و قهوه ای و زرشکی . به راستی خداوند در ترکیب رنگ ها نهایت دقت را به کار گرفته

نمونه ای دیگر :
هوا سرد است . ابر های خاکستری تقریبا سطح آسمان را پوشانده اند .خورشید دیگر آن گرمی چند ماه قبل را ندارد . به نوعی ابر ها مردد هستند که آیا به حال خورشید گریه کنند یا نه . باد پاییزی در بین شاخ و برگ درختان حرکت می کند و گاهی هم برای تفریح با خودش برگ درختی را برمی دارد و چند قدم آن طرف تر پیاده می کند.

نمونه ای دیگر:
دیدن این تصاویر زیبا ما را برای رویارو شدن با سرمای روزهای دیگر آماده می کند . براستی حکمت الهی در پیدایش فصل ها نشان از قدرت و تدبیر بی چون و چرای خداوندی است. آیا شایسته نیست این چنین پروردگاری برای ستایش؟

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان
کادر آموزشگاه نمونه بیاضیان وایقان